Op donderdag 25 april van 20.00 tot 21.30 uur is er in onze Sint-Joriskerk een optreden het “Belgian Saxophone Choir” (BSC).

Het Belgian Saxophone Choir is een kersvers ensemble vol jong talent uit de Belgische klassieke saxofoonscene. Voor hun debuutconcert brengen zij een programma waarin Franse en Spaanse muziek in elkaar overvloeien en zich aan elkaar spiegelen tijdens een prachtige muzikale dans. Mythische klanken van Debussy, Ravel die de grens oversteekt en Spaanse furie vormen samen een breed palet van kleur en virtuositeit waarmee het ensemble zich op een zeer dynamische manier lanceert.

Dirigent: Wouter Versavel
Muzikanten:
Sopraan: Iñaki Bermudez, Maarten Vergauwen, Yuiko Ogawa
Alt: Cédric Delvaux, Toon Van Geyseghem, Valentin Bouland
Tenor: Adèle Querinjean, Andrea Van Acker, Dries Meerts
Bariton: Astrid Tison, Manuel Adan Herrera
Bas: Jonatan De Jonghe

Geen feed gevonden