Tijdens het weekend van 29 november viert het kunstevenement "To Be Antwerp" zijn vierde verjaardag.

Sinds 2016 organiseert de To Be vzw een jaarlijkse kunstroute doorheen de Theaterbuurt van Antwerpen, waarbij een selectie van het werk van jong afgestudeerde masters van de Academie en Sint Lucas worden gepresenteerd op 33 gevestigde locaties. Het project beoogt om een jonge garde kunstenaars op een voetstuk te zetten en tegelijkertijd de gekozen locaties aan een groter publiek kenbaar te maken. Zoals bij menige andere vzw's doen zij dit op eigen kracht, zonder steun dus van de Vlaamse Overheid.

Ook dit jaar doet Sint-Joris mee. De tentoonstelling in onze kerk omvat werk van Hannah Giese "Frequency II 2019" (gekleurd textiel en staal), van Frannie Fluyt met adembenemende foto's van onderdrukte vrouwen in Syrië en Erine Wyckmans met als thema "vergankelijkheid van het leven".

Meer informatie vindt u langs deze schakel alsook in dit artikel in de krant Het Laatste Nieuws.

PDLB

Geen feed gevonden