Wij wensen onze leden en hun familie warme en gezellige kerstdagen en we hopen dat 2020 voor iedereen een jaar vol vreugde mag worden.

in december

Op donderdag 12 december vieren we ons kerstfeest in restaurant Violin aan de Bosuil. We beginnen om 10.30u met de koffie. Voor het muzikale deel hebben we een trio uitgenodigd bestaande uit Marloes Hak, sopraan, Dietske Lehembre mezzosopraan en Johan De Lombaert aan de piano. Ze brengen naast de kerstliederen ook werk uit eigen repertoire.
Dan volgt ons kerstdineetje met:

• Casoulette van Noordzeevis met fijne groenten
• Parelhoenfilet met Archiducsaus en aardappelkroketjes
• Tarte Tatin met vanillesaus en ijs

Ochtendkoffie, aperitief, diner, water, wijn en koffie krijgt u voor €25,00. De kas zal een groot deel sponsoren.
Inschrijven: voor woensdag 4 december. Alleen leden!
Vervoer: met het openbaar vervoer. We komen samen om 09.40u aan het warenhuis Hema op de Meir, waar we in de metro tram 5 nemen richting Wijnegem om 09.58u. We stappen af aan de halte Deurne Craeybeckx en wandelen nog 387m tot aan het restaurant

verenigingsnieuws

Op woensdag 19 februari 2020 zijn alle leden van harte uitgenodigd op een afscheidsreceptie die zal plaatsvinden in het Schermershuis om 14u. Meer uitleg vindt u op de brief van Januari.

familienieuws

Onze oprechte deelneming gaat naar mevr. L. Lehembre bij het heengaan van haar broer dhr. H. Nooten

Geen feed gevonden