Oorspronkellijk was op zondag 29 maart een gedachtenisviering gepland voor de vrienden en familieleden van Koninklijk Cobesko die in 2019 overleden zijn. Omwille van de Covid-19 maatregelen heeft die viering niet kunnen plaatshebben. De secretaris Jef Van de Wiele laat ons weten dat er later dit jaar hopelijk toch nog een viering in de kerk kan gepland worden. Ziehier de lijst van de overledenen:

 • Guido Bentein
 • Raymond Cleiren
 • Flor Serrien
 • Janin Van Rompaey
 • Frans Engelen
 • Yolande Boeken - Van Den Steen
 • Mia Vertongen - Van Broeckhoven
 • kannunik Louis Van Lommel
 • kannunik Hans Vanackere
 • Marie-Therèse Natens - Martens
 • Francois Provost
 • Francis Beukelaar
 • Conny Taeyaerts
 • Agnes Provost - Naudts
 • Elvire De Wilde - Boone
 • Rahis Vanbesien - Stragier
 • Marie-Louise Ceusters - Horemans
 • Maria Cools - Van Hove
 • René Hermans
 • Julien Buyle
 • Jean Bernaerts
 • Frieda Van Den Abbeele - Druwe
 • Jean Mertens de Wilmars
Geen feed gevonden