We betreuren het overlijden van de heer Paul Majean (25 maart 1938 - 17 augustus 2020) aan de gevolgen van een slepende ziekte. Hij was de echtgenoot van Rita Van Broekhoven van wie we eerder dit jaar afscheid genomen hebben.

F0034e36

In Sint-Joris herinneren we ons Paul als lector, als lid van de kapel van het Heilig Hart, maar vooral toch als een drijvende kracht in de werkgroep liturgie. Hij zette zich op bijzondere wijze in om de diensten van de Goede Week in Sint-Joris tot een zeer hoog niveau te tillen. Zijn werk leeft voort in de zorgvuldig opgestelde én gedetailleerde draaiboeken die ook vorig jaar gebruikt werden bij de diensten.

Daarnaast is Paul jarenlang bestuurder geweest van de Sint-Joris Antwerpen vzw.

Hij heeft ook enkele kapelheren aangeleerd hoe beter pannenkoeken te bakken tijdens de weekends van het feest van Lichtmis om het bloemenfonds te subsidiëren. Dezen hebben helaas nooit zijn eigen niveau geëvenaard (zie foto).

De uitvaart van Paul Majean heeft plaatsgevonden in beperkte kring in onze Sint-Joriskerk op 28 augustus om 10.30 uur.

Geen feed gevonden