Beste parochianen en gelovigen.
Als gevolg van de lockdownmaatregelen opgelegd door het Belgische overlegcomité is het tot minstens 15 januari slechts beperkt mogelijk om fysiek aanwezig te zijn bij eucharistievieringen. Dankzij de moderne communicatiemiddelen bestaan er gelukkig meerdere alternatieven. Ziehier een overzicht:

 langs de radio:

  • op RADIO1: elke zondag om 10 uur langs FM, DAB+, Internetradio of langs radioplus.be;
  • op Radio Maria: elke zondag om 10:00 uur en de andere dagen om 9:00 uur langs DAB+, Internetradio, Telenet kanaal 912 of langs de website van Radio Maria (druk op het luidsprekericoon rechts bovenaan in de menubalk om de weergave te starten).

langs de kabel:

  • op ÉÉN: elke zondag om 10:00 uur - deze vieringen zijn meestal maar niet altijd rooms-katholiek;
  • op NPO2 (door de KRO): elke zondag om 10:00 uur;
  • op KTO (enkel Proximus klanten): elke dag om 10:00 uur (in het Frans).

langs internettelevisie:

Geen feed gevonden